Medient-KBB

Medient Kulak Burun Boğaz Hastanesi Posterleri

Medient

GENEL BAKIŞ

Medient Kulak Burun Boğaz Merkezi,

Uzman kadrosu ile kulak burun boğaz ve baş-boyun hastalıklarının her alanında kaliteli ve etkin hizmetin yanısıra yüz estetik cerrahisi alanında da hizmet veren bir kurum.

Hizmetlerini her gün bir adım daha ileri götürmek için hastaları ile iletişime büyük önem vermekteler. Bu bağlamda kurum içi iletişim sağlamak amaçlı hastalık ve tanı iletişim posterleri tasarladık.

ÇÖZÜM

Posterlerde iletişim dili olarak genelde medikal alanda kullanılan olumsuz hastalık görselleri yerine renkli ve eğlenceli pigtogramlar tasarladık. Bu şekilde yetişkin hastalarımızın yanında çocuk hastalarımız için de olumsuz etkilerden arıtılmış eğlenceli bir yapı oluşturduk.

Ayrıca posterler üzerindeki qr kodlar sayesinde konu ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen hastalara uzaman doktorların hazırlamış olduğu videolarına yönlendirme yaptık.

SON SÖZ

Şimdilerde Medient Hastanesi'nin kurumsal çözüm ortağı olarak devam etmekteyiz. Bize çalışma fırsatı tanıdığı için Medient KBB'ye teşekkür eder, colornic ailesi olarak tüm hastalarına acil şifalar diliyoruz.