Organik Aşk

ORGANİK AŞK KİTABI

Nilgün BODUR - ARADOLU

GENEL BAKIŞ

Nilgün Bodur aşkın organik halinin kitabını yazdı.

Sağlıklı yaşam tarzlarının ve beslenme stillerinin önemini gün geçtikçe kavradığımız bu zamanlarda; Nilgün Bodur'un , yağ, tuz, un, şeker kullanmadan, içine baharat yerine aşk kattığı, pratik ve bir o kadar da lezzetli tariflerinden oluşan "Organik Aşk" yemekseverlerle buluşuyor.

Nilgün Bodur'un özel tarifleriyle günün her anında sağlıklı atıştırmalıklar yaratabilir, isterseniz ana öğünlerinizde sofralarınız şenlenirken birbirinden hafif ve uygulaması çok kolay lezzetlerin zevkine varabilirsiniz.

KISA ANLATIM

"Aradolu Yayınevi sponsorluğunda hazırlanacak "Organik Aşk" kitabı bir yemek kitabın'nın yanında Nilgün Bodur'un hayatının her noktasında yanında olan, birlikte sofralar kurduğu sevdiklerine yer verildi.

Kitabın içerisinde; Ebru Şallı, Sinan Akçıl, Didem Soydan, Özge Ulusoy, Burcu Esmersoy, Ceylan Çapa, Buse Terim, Ayşe Kucuroğlu, Umut Eker, Sibel Arna, Işıl Reçber, Aslı Şen, Sarp Apak, Pınar Tezcan, Ahu Yağtu, Gonca Vuslateri, Dilek Avşar, Hakan Öztürk, Oben Budak, Alex Kokoskeriya, Sibel Arna, Tamer Yılmaz gibi isimlerin yanı sıra Ahu Orakçıoğlu, Aslı Tandoğan, Ayşe Tolga, Ece Vahapoğlu, Bilge Eren, Gülsen Eren, Gülperi Eren, Mehmet Eren, Günsel Ülkü, Pervin Ersoy, Melda Tuna, Şahnaz Çakıralp gibi magazin, sanat ve cemiyet dünyasından ünlü isimleri yeraldı.

ÇÖZÜM

Organik dünyanın kapılarını bizlere açan Aradolu.com'dan Nilgün Bodur'un sağlıklı, pratik tarifler içeren "Organik Aşk" kitabı çalışmasını yaptık.

Kitabın içeriğinde yemek tariflerinden fazlasını bulacaksınız. Bodur’un, Ebru Şallı’dan Burcu Esmersoy’a, Işıl Reçber’den Aslı Şen’e uzanan büyük ailesi ile birlikte uzun ve aşk dolu bir masaya oturmuş gibi hissedeceksiniz.

SON SÖZ

Bize çalışma fırsatını tanıdığı için Minimal Grup ve Nilgün Bodur'a teşekkür ederiz.

KİTABI İNCELE