Aradolu

Yokaya İleri Takip Sistemleri Mobil Uygulama

KLE

GENEL BAKIŞ

Türkiye'deki ilk ve tek gerçek zamanlı ileri takip sistemleri

YOKAYA, kullanıcılarına gerçek zamanlı araç takip, filo yönetimi, M2M çözümleri, nesne ve kişi takip hizmetlerini sunan ve geliştiren bir teknoloji firması.

Telemetri sistemlerinin mevcut bilgi mimarisi kafa karıştırıcı ve sinir bozucu. Birlikte bu karmaşık yapıyı insanların davranışları ve üründen beklentileri doğrultusunda tekrardan deneyimledik. Bu sayede müşterilerin araç ve filolarının takibi, anlık raporlama ve tüm araç eko sistemini analiz ederken sürtünmesi az, hızlı ve kullanıcı dostu bir ürün hedefledik.

SORUNLAR

Ana ekrandan tüm araç ve filo sistemini yönetmek çok zor. Kullanıcı ekranları karmaşık ve yetersiz durumda. Araç ve filo anlık takibi, rölanti süresi, hata bildirimleri vb. datalara ulaşmak zor.

ÇÖZÜM

Ana ekranı kullanıcıların tüm araç eko sistemi kolayca yönetebilecekleri ve aynı zamanda bildirimlere hızlıca ulaşabilecekleri bir yapıya dönüştürdük.

Sürtünmeyi en aza indirerek menü yapısını ve data hiyerarşisini tekrardan düzenledik. Araç günlük özeti, anlık durum, araç sayısı, bildirimler, aktif araçlar, servis dışı araçlar ve tüm filoyu görüntüleme, arama ve raporlamayı ana sayfada konumladırdık.

Arama, tüm filo veya anasayfadaki listeden seçtiğimiz bir aracın detay sayfasında kolayca canlı araç izleme, plaka, araç sahibi, anlık hızı, günlük, haftalık veya aylık raporlarını alma, anlık grafik görüntüleme, motor blokajı ve aracı takibe alınması sağlandı.

SON SÖZ

Bize çalışma fırsatını tanıdığı için KLE Bilgi Teknolojileri'ne teşekkür ederiz.